» to droga jest celem «

Horoskop Chiński na Rok 2016 Ognistej Małpy dla SzczuraHoroskop dla Szczura na rok 2016, przewiduje że zawierzysz swojej intuicji. Dzięki temu unikniesz popełnienia nieodwracalnych błędów. Twoje najbliższe otoczenie znacząco się powiększy i pozwoli rozszerzyć zakres możliwości.

W 2016 roku, Szczur powinien skoncentrować się na bieżących projektach, zwłaszcza tych niedokończonych od lat. Bądź konsekwentny w ich realizacji.

W poprzednim roku miałeś problemy w związku. Rok 2016 jest idealny do budowania harmonijnych układów. Wykorzystaj dyskusję z partnerem do rozwiania wątpliwości i braku zaufania.

Do końca roku Czerwonej Ognistej Małpy. dzięki swoim zdolnościom, stworzysz dobre układy towarzyskie w miejscu pracy. W powiązaniu ze zdolnościami do podejmowania właściwych decyzji opartych na logicznym myśleniu, pozwoli ci to dokonać znaczących zmian w twojej organizacji. Szczury nie powinny ignorować ofert pomocy ze strony przyjaciół i współpracowników. Pomoże im to w jeszcze większym wzroście.

Miłość Szczura w roku 2016

Według chińskiej astrologii dla Szczura w roku 2016, kroki jakie zostały podjęte w poprzednim roku dla harmonizowania związku, zaczną przynosić rezultaty na początku tego roku.

Relacje ze współmałżonkiem będą pełne miłości i zrozumienia. W waszym związku będzie panował pokój i wystarczająca ilość pasji, żeby rozpalić miłość. To wspaniały rok aby zaplanować ciążę.

Szczury single powinny uważać ze swoimi wymaganiami w związkach, które zamierzają utworzyć. W pierwszym kwartale roku powinny trochę obniżyć swoje wymagania.

Przewidywania na rok 2016 pokazują też w okolicy połowy roku możliwość zawirowań w układach ze współmałżonkiem. Powstaną poważne rozbieżności zdań, które mogą się nie dać uzgodnić. Będzie trzeba mnóstwo zrozumienia z obu stron, żeby rozwiązać sytuację.

Kariera Szczura w roku 2016

W roku 2016, chiński horoskop przewiduje, że sytuacja w twoim życiu zawodowym będzie trudna. Szczur będzie musiał być bardzo cierpliwy żeby poradzić sobie z problemami.

Dasz radę dzięki swojej determinacji. Aby osiągnąć cele biznesowe musisz zbudować silną i zwartą grupę oddanych profesjonalistów.

Mimo, że horoskop na rok 2016 mówi iż możesz samodzielnie osiągnąć swoje cele, to także radzi że w dążeniu do celu mądrzej jest współpracować z innymi ludźmi. Buduj nowe układy, które uzupełnią obecne relacje a w razie potrzeby zasięgaj rady specjalistów.

Chiński zodiak 2016 pokazuje, że układ planet sprzyja twoim zdolnościom do pokonywania trudności. Postaraj się z uporem zakończyć otwarte projekty z poprzednich lat.

Finanse Szczura w roku 2016

Finansowo, Rok Małpy 2016 będzie dla Szczura wspaniałym rokiem. Układ planet jest sprzyjający i twoje wysiłki przyniosą dobre efekty. Twoje zdolności finansowe pomogą pokonać przeszkody na drodze do finansowego sukcesu. Przepływ pieniędzy będzie niezakłócony i spokojnie pokonasz niewielkie problemy.

W 2016 roku jest czas na wyczyszczenie starych długów i zbudowanie sensownego budżetu, który będzie pasował do twoich wydatków i dochodów. Musisz uwzględnić potrzeby swoje i rodziny i zbudować solidną strategię, która uwzględni te aspekty.

Zdrowie Szczura w roku 2016

Chiński Horoskop na rok 2016 przewiduje, że na początku roku zdrowie Szczura będzie delikatne. Aby pozostać przy zdrowiu, Szczur powinien często odpoczywać w trakcie stresujących zadań. Odzyskasz wigor do Maja 2016 i twoja energia znacząco wzrośnie. W utrzymaniu zdrowia pomogą tobie techniki relaksacyjne.

Szczury powinny skoncentrować się zarówno na zdrowiu fizycznym, jak i swoim wyglądzie. Regularny plan ćwiczeń pomoże w redukcji napięć związanych z pracą i doda optymizmu. Da ci to więcej optymizmu i podwyższy odporność na choroby.

Rodzina Szczura w roku 2016

Ostatni kwartał 2016 będzie świetny dla Szczura. Twoje relacje z najbliższymi będą wspaniałe i bezkonfliktowe.

Trzeba jednak przewidywać drobne utarczki i tłumić je zanim nastąpią. Rozpoznasz swoje mocne i słabe strony a to pomoże w lepszym zrozumieniu rodziny.


Podsumowując. Horoskop dla Szczura na rok 2016 mówi, że będzie to niezwykle korzystny i obiecujący rok. To jest właściwy czas aby zacząć planować i wdrażać nowe projekty.

wróć do Horoskopu Chińskiego na Rok Ognistej Małpy 2016

Close Menu