chinese-horoscope-oxHoroskop dla Wołu na rok 2016, przewiduje że ten rok przyniesie w twoim życiu zasadnicze zmiany. Inni ludzie będą bardzo pomagali i wspierali ciebie w osiągnięciu twoich celów.

Nie musisz podążać niezależną drogą. To czas na określenie nowych strategii i ich odważną realizację. Chiński znak zodiaku Wół będzie powodował duże zmiany w twoim życiu. Bez względu na to, jakie problemy napotkasz, pokonasz je dzięki swojemu praktycznemu nastawieniu.

Emocjonalna siła Wołów zostanie wzmocniona wpływem planet w tym roku. Woły powinny użyć rozumu aby uniknąć podjęcia niewłaściwych decyzji. Uważaj, aby pomagając innym nie zaplątać się w prawne kłótnie w czerwcu 2016.

Chiński Horoskop na 2016 sugeruje większy optymizm w tym roku. Unikaj towarzystwa ludzi, którzy próbują wykorzystać ciebie do osiągnięcia własnych celów.

Pomiędzy majem i październikiem 2016, trzeba ocenić jakość relacji z innymi ludźmi. Pozbądź się niektórych jeżeli do ciebie nie pasują. Twoje zdolności intelektualne będą w szczytowym stanie w listopadzie i grudniu. Możesz wtedy na nim polegać.

Miłość Wołu w roku 2016

Horoskop dla Wołu w 2016 ostrzega, że ludzie żonaci będą mieli pomiędzy majem a sierpniem trochę problemów z dogadaniem się z małżonkami. Można będzie to rozwiązać na bazie małych ustępstw.

Chiński Zodiak mówi, że układy z małżonkiem poprawią się do końca roku. Doświadczysz pozytywnych sygnałów od drugiej strony. W czerwcu u październiku możesz bez obaw pojechać we dwójkę do spokojnego miejsca na krótkie wakacje.

Więcej wspólnego czasu z partnerem uczyni życie uczuciowe bardziej namiętnym. Być może przyniesie też dobra nowinę o planowanym dziecku!

W Chińskim Horoskopie na rok 2016, przewidywane są romanse i namiętności dla Wołów.

Istniejące związki zostaną umocnione dzięki twojemu zaangażowaniu. Nowe romanse mają duże szanse sukcesu. Ludzie w poważnych związkach mogą za obopólna zgodą się pobrać. Nowe pary powinny się bardziej poznać i lepiej aby nie spieszyły się z formalnościami.

Kariera Wołu w roku 2016

Horoskop 2016 dla Wołu przewiduje, że jeżeli jesteś specjalistą szukającym odmiany, najlepszym czasem jest okres pomiędzy czerwcem a sierpniem 2016. Pomocne w znalezieniu lepszej pracy będą twoje kontakty towarzyskie.

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces finansowy w biznesie, zamiast robić zbyt wiele rzeczy na raz, musisz skoncentrować się na kilku ważnych celach. Oczekuj dużej pomocy od swojego przełożonego w określeniu celów i rozwiązaniu problemów osobistych.

W Roku Małpy 2016, twój wysoki poziom optymizmu i inteligencji, w połączeniu z pracowitością, pomoże tobie w rozwoju zawodowym na przestrzeni całego roku.

Ludzie spod znaku Wołu mają tendencje do wybierania skrótów, co może prowadzić do problemów natury prawnej. Pracując nad swoją karierą, zdecydowanie musisz postępować zgodnie z prawem.

Finanse Wołu w roku 2016

Horoskop Wołu na 2016 przewiduje, że twoja inteligencja finansowa i zdolności analityczne, do sierpnia będą na szczytowym poziomie. Określając cele finansowe, powinieneś sprawdzić swoje wydatki i obciąć niepotrzebne koszty. To bardzo pomoże w przyszłości.

Ostatnie trzy miesiące roku będą stanowiły wyzwanie. Powinieneś zadbać o niektóre wydatki niezbędne rodzinie i współpracownikom. Dla lepszej kondycji finansowej powinieneś obciąć wszystkie inne wydatki. Takie działania korzystnie wpłyną na twoje zdrowie i pewność siebie w Roku Czerwonej Ognistej Małpy.

Zdrowie Wołu w roku 2016

Przewidywania dla Wołu na 2016 mówią, że twoje zdrowie będzie w dobrej kondycji na przestrzeni całego roku. Powinieneś unikać wyczerpujących ćwiczeń w okresie od września do listopada 2016. Twój poziom energii będzie wysoki i będziesz go używał roztropnie. To z kolei doda ci energii fizycznej.

Musisz uważać na życie towarzyskie i odpoczywać wystarczająco dużo aby cieszyć się życiem w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

W środku roku 2016, może być nerwowo. Aby uniknąć stresu, Krowy powinny dobrze odpoczywać.

Rodzina Wołu w roku 2016

Twoje układy rodzinne będą harmonijne. Będziesz pokojowo nastawiony do otoczenia, co wspomoże twoje zdrowie emocjonalne.


Podsumowując, Chiński Horoskop na rok 2016, przewiduje dla Wołu czas pełen emocji i wydarzeń. To czas, który ci sprzyja. Wykorzystaj go!

wróć do Horoskopu Chińskiego na Rok Ognistej Małpy 2016